POWERTECH τροφοδοτικό CP1209-10A-B για CCTV-Alarm, DC12V 10A, 9 κανάλια
49 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: datmCP1209-10A-B Κατηγορίες: , ,
Περιγραφή
Φορτιστής και τροφοδοτικό 12V 10A σε κουτί. Δέχεται μπαταρία εφεδρείας, κατάλληλο για τροφοδοσία σε κάμερες CCTV, συστήματα ελέγχου πρόσβασης, συναγερμούς κλπ. Διαθέτει μεταλλικό κουτί με εξωτερικό κλείδωμα, 9 ανεξάρτητες εξόδους με κλέμες. Επίσης, διαθέτει PTC προστασία σε κάθε κανάλι ξεχωριστά, για την σύνδεση της κάθε κάμερας και ανεξάρτητη έξοδο φόρτισης της μπαταρίας. Επιπλέον, διαθέτει κεντρικό ρυθμιστικό τάσης εξόδου, ώστε να ρυθμίσετε την τάση εξόδου σύμφωνα με τις ανάγκες της εγκατάστασης σας.
Ιδανικό για χρήση με:
-Security systems
-CCTV systems
-PTZ, IR Illuminator
-Video Processor
-Access control
Χαρακτηριστικά:
-General protection
-Short circuit protection
-High voltage protection
-Over current protection
-Battery backup
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
Input Voltage: AC 100~240V, 50-60Hz
Output Voltage: DC13.5V +/- 1V
Total Output Current: 10A
Total Output Channel: 9CH
Fuse type: PTC Resettable
Fuse Rating: 2A
Ripple & Noise: <=120mv
Efficiency: >=80%
Storage Temperature: -40-85°C
Operating Temperature: -20-60°C
Product Net Weight: 2.22kg
Product Dimension: 264*206*90mm
Package Dimension: 271*214*96mm