POWERTECH UPS On Line PT-1359 για rack 2U, με οθόνη, 3000VA/2700W, 7x DC output
14 σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: datmPT-1359 Κατηγορίες: , ,
Περιγραφή
Προστατεύστε τον υπολογιστή και τις εργασίες σας.
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-εγκατάσταση σε rack
-με βάσεις για tower εγκατάσταση
-true double-conversion
-microprocessor control, βελτιστοποιεί την αξιοπιστία
-input power factor correction
-συντελεστής ισχύος εξόδου 0.9
-μεγάλο εύρος τάσης εισόδου
-δυνατότητα converter λειτουργίας
-λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας
-συμβατό με γεννήτρια
-με οθόνη για εύκολη παρακολούθηση της κατάστασης του UPS
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Χωρητικότητα: 3000VA / 2700W
Είσοδος
-Εύρος τάσης:
Μεταφορά χαμηλής γραμμής: 90VAC/80VAC/70VAC/60VAC ±5% ή 180VAC/160VAC/140VAC/120VAC ±5% (Θερμοκρασία περιβάλλοντος <350 °C), (με βάση το ποσοστό φορτίου 100%-80%/80%-70%/70-60%/60%-0)
Επιστροφή χαμηλής γραμμής: 100VAC/90VAC/80VAC/70VAC ή 195VAC/175VAC/155VAC/135VAC ±5% (Θερμοκρασία περιβάλλοντος <350 °C), (με βάση το ποσοστό φορτίου 100%-80%/80%-70%/70-60%/60%-0)
Μεταφορά υψηλής γραμμής: 145 VAC ±5% ή 300 VAC ±5%
Επιστροφή υψηλής γραμμής: 140 VAC ±5% ή 290 VAC ±5%
-Εύρος συχνότητας: 40Hz ~ 70Hz
-Φάση: Single phase with ground
-Power Factor: >/= 0.99 @ nominal voltage (input voltage)
Έξοδος
-Τάση εξόδου: 110/115/120/127VAC ή 208/220/230/240VAC
-AC Voltage Regulation: ±1% (Battery Mode)
-Εύρος συχνότητας: 47~53Hz ή 57~63Hz (Synchronized Range)
-Εύρος συχνότητας (λειτουργία μπαταρίας): 50Hz ±0.25Hz ή 60Hz ±0.3Hz
-Υπερφόρτωση:
Ambient Temp. <350 °C
>150%: το UPS απενεργοποιείται αμέσως
-Συντελεστής κορύφωσης: 3:1
-Αρμονική παραμόρφωση: </=3% THD (linear load), </=6% THD (non-linear load)
-Χρόνος μεταφοράς: AC σε Μπαταρία: Zero, Inverter σε Bypass: 4ms (Τυπικός)
-Κυματομορφή (Λειτουργία μπαταρίας): Καθαρή ημιτονοειδής
Απόδοση
-Λειτουργία AC: 90%
-Λειτουργία μπαταρίας: 88%
Μπαταρία
-Τύπος μπαταρίας: 12V/9AH
-Αριθμός μπαταριών: 6 (δεν συμπεριλαμβάνονται)
-Χρόνος επαναφόρτισης: 4 hours recover to 90% capacity (Typical)
-Ρεύμα φόρτισης: 1.0 A (max.)
-Τάση φόρτισης: 82.1 VDC ±1%
Φυσικά χαρακτηριστικά
-Θύρες: DC (είσοδος), 7x DC (έξοδος), USB Type B, RS232
-Διαστάσεις (DxWxH): 630x438x88mm (2U)
-Καθαρό βάρος: 29.3kg
Περιβάλλον
-Υγρασία λειτουργίας: 20-90% RH @ 0-40 °C (μη υγροποιήσιμη)